Firma AT Construction z siedzibą w Tychach, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę wykonuje usługi w kilku segmentach. Są to przede wszystkim: usługi w zakresie obróbki blach, prace inżynieryjne, usługi transportowe i spedycyjne, inwestycje na rynku nieruchomości

Zapraszamy  do satysfakcjonującej współpracy.

W segmencie obróbki blach i metalu jesteśmy  prężnie rozwijającą się firmą. Aby sprostać zapotrzebowaniom rynku stale zwiększamy zakres naszej oferty. Obecnie dysponujemy między innymi wysokiej klasy wypalarkami laserowymi, krawędziarkami, spawarkami oraz wieloma innymi urządzeniami, umożliwiającymi nam wykonanie zarówno półproduktów jak i wyrobów gotowych. Nasza oferta obejmuje również lakierowanie proszkowe.

Segment inwestycji w nieruchomości. Jeżeli jesteście Państwo właścicielami gruntów budowlanych bądź innych nieruchomości położonych na terenie Katowic, Tychów, Pszczyny oraz województwa Śląskiego i rozważają Państwo możliwość ich wspólnego zagospodarowania bądź sprzedaży, z przyjemnością nawiążemy z Państwem współpracę w tym zakresie gwarantując fachową i szybką obsługę  oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Dołożymy wszelkich starań aby współpraca z naszą firmą była dla Państwa korzystna i zadowalająca.

AT Construction to także kompleksowa obsługa procesu produkcji i inwestycji

Wraz z naszymi wieloletnimi partnerami pragniemy zaproponować Państwu kompleksowy zakres usług dodatkowych. Wszystkie firmy z którymi współpracujemy, świadczą swoje usługi profesjonalnie oraz posiadają niezbędne doświadczenie w swojej specjalności, tym samym gwarantując wysoką jakość i rzetelność. W razie zainteresowania jakąkolwiek dziedziną współpracy prosimy o kontakt celem omówienia szczegółów. Nasze branże to: